fbpx

Dystrybutorzy żywności w segmencie HoReCa – co wyróżnia najlepszych?

View Gallery 3 Photos

Hotele decydują się na usługi oferowane przez różne podmioty. Najczęściej zawiązywanymi współpracami są te z dystrybutorami żywności. Wybór odpowiedniej firmy jest istotny, ponieważ jakość artykułów spożywczych przekłada się w prosty sposób na satysfakcję gości. Czym charakteryzują się najlepsze przedsiębiorstwa z tej branży?

Bogata oferta dla hoteli

Najlepsi dystrybutorzy żywności do hoteli powinni posiadać niemal nieograniczoną ofertę artykułów spożywczych. Potwierdzeniem ich kompetencji jest również współpraca z największymi dostawcami i producentami żywności. Staranna selekcja produktów z Polski i zagranicy wskazuje na zaangażowanie firmy, które ma na celu zapewnienie usług najwyższej jakości. Część przedsiębiorstw wzbogaca swój asortyment o produkty własnych marek.

Sposoby składania zamówień

Ciągłe udoskonalanie oferty dystrybutorów ma pomóc sprostać oczekiwaniom zarządców hoteli. Aby maksymalnie uprościć im proces składania zamówień, umożliwiają skorzystanie z kilku rozwiązań. Kontakt z profesjonalnymi przedstawicielami handlowymi czy intuicyjny system internetowy to tylko przykładowe formy komunikacji. 

Szkolenia i fachowy consulting

Firma BidFood Farutex to przykład dystrybutora, który wyróżnia się na tle innych firm. Poza szeroką ofertą artykułów spożywczych i urządzeń dla gastronomii udziela swoim klientom fachowego wsparcia ze strony szefów kuchni i wiele innych korzyści. Funkcjonuje na rynku już 25 lat, a potwierdzeniem jej profesjonalizmu jest długa lista zadowolonych ze współpracy hoteli czy restauracji.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.