Energylandia – park rozrywki dla każdego, i małego, i dużego

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, zlokalizowany w Zatorze w województwie małopolskim. Zajmuje powierzchnię 30 hektarów, a oferowane atrakcje są skierowane do wszystkich grup wiekowych – poczynając do maluchów, przez młodzież, kończąc na osobach dorosłych. Zmotoryzowani mogą także zostawić swój samochód na parkingu mieszczącym kilka tysięcy pojazdów.

Ogrom atrakcji w czterech strefach

Cały park podzielony jest na cztery strefy, charakteryzujące się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią.

Maluszki będą świetnie bawić się w Bajkolandii, gdzie spotkają się z postaciami z ulubionych bajek. Są dla nich również karuzele, autka, samolociki i mini coastery.

W strefie familijnej można między innymi doświadczyć adrenaliny na kilka Roller Coasterach. Do tego dochodzą wodne spływy, kolejka widokowa i tor Formuła Autodrom.

Strefa ekstremalna dedykowana jest osobom chcącym zmierzyć się ze strachem, adrenaliną, radością i zabawą na najwyższych obrotach. Emocje są gwarantowane.

To jeszcze nie wszystko. Ostatnią strefą jest Water Park – tropikalna wyspa z mnóstwem atrakcji, zakątków i wodnych zabaw.

Czy warto wybrać się do Energylandii?

Park rozrywki Energylandia to z pewnością miejsce warte uwagi i takie, w którym najlepiej jest spędzić cały dzień, tak by nie tylko doskonale się bawić, ale i skorzystać ze wszystkich atrakcji. Zainteresowanie jest ogromne, zatem trzeba mieć też na uwadze, że czasem konieczne jest stanie w kolejce. Obowiązuje jeden bilet wstępu, z którym można korzystać ze wszystkiego do woli i bez limitu.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.