fbpx

Energylandia – park rozrywki dla każdego, i małego, i dużego

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, zlokalizowany w Zatorze w województwie małopolskim. Zajmuje powierzchnię 35 hektarów, a oferowane atrakcje są skierowane do wszystkich grup wiekowych – poczynając do maluchów, przez młodzież, kończąc na osobach dorosłych. Zmotoryzowani mogą także zostawić swój samochód na parkingu mieszczącym kilka tysięcy pojazdów. Obecnie w Energylandii można skorzystać z aż 75 atrakcji, w tym aż 15 roller coasterów!

Ogrom atrakcji w pięciu strefach

Cały park podzielony jest na pięć stref, charakteryzujących się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią.

Maluszki będą świetnie bawić się w Bajkolandii, gdzie spotkają się z postaciami z ulubionych bajek. Są dla nich również karuzele, autka, samolociki i mini coastery.

W strefie Familijnej można między innymi doświadczyć adrenaliny na kilku Roller Coasterach. Do tego dochodzą wodne spływy, kolejka widokowa i tor Formuła Autodrom.

Strefa ekstremalna dedykowana jest osobom chcącym zmierzyć się ze strachem, adrenaliną, radością i zabawą na najwyższych obrotach. Emocje są gwarantowane.

Najnowszą strefą Energylandii jest Smoczy Gród. To właśnie
tutaj znajduje się Zadra – nowość sezonu 2019! Klimat epokowych
zamków i budynków z kamieni i drewna oraz wszechobecnych smoków, daje
się odczuć już na samym wejściu, na którym wita nas kolejka
widokowa Dragon Adventure. Niezwykła kraina fantasy dopieszczona
została także dwoma ciekawymi Roller Coasterami.

To jeszcze nie wszystko. Ostatnią strefą jest Water Park – tropikalna wyspa z mnóstwem atrakcji, zakątków i wodnych zabaw.

Czy warto wybrać się do Energylandii?

Park rozrywki Energylandia to z pewnością miejsce warte uwagi i takie, w którym najlepiej jest spędzić cały dzień, tak by nie tylko doskonale się bawić, ale i skorzystać ze wszystkich atrakcji. Zainteresowanie jest ogromne, zatem trzeba mieć też na uwadze, że czasem konieczne jest stanie w kolejce. Obowiązuje jeden bilet wstępu, z którym można korzystać ze wszystkiego do woli i bez limitu.

W roku 2020 Energylandia zaskoczy swoich gości także nową 6 strefą!
AQUALANTIS
to kolejna część parku, która powstanie na obszarze 6
hektarów otaczając nowy roller coaster typu Double Coaster, który
osiągnie prędkość 100 km/h.

3 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.