fbpx

Jesienne premiery na Netflix – newsy dla fanów seriali

Netflix jest aktualnie jednym z najpopularniejszych serwisów VoD w Polsce. Po globalnym sukcesie umacnia swoją pozycję również w naszym kraju. Zdecydowanie nie zwalnia tempa, a newsy o kolejnych premierach elektryzują wielu użytkowników. Czego mogą się spodziewać jesienią?

Szkoła dla elity: sezon 2

Wszyscy fani Szkoły dla elity mogą spać spokojnie. Premiera drugiego sezonu hiszpańskiego serialu została zapowiedziana na piątek 6. września. Całość będzie liczyć osiem odcinków. Wezmą w nich udział zarówno dotychczasowi bohaterowie, jak i nowe postacie. Losy nastolatków z Las Encinas, czyli jednej z najbardziej prestiżowych szkół w Hiszpanii, będą z pewnością jeszcze bardziej zagmatwane, niż wcześniej. Czy wrócą do normalności i poradzą sobie z niesionym brzemieniem?

Rozczarowani: sezon 2

Rozczarowani to serial, którego twórcą jest pomysłodawca Simsonów czy Futuramy. Choć nie cieszył się taką popularnością, jak poprzednie produkcje Groeninga, Netflix zapowiedział kolejne sezony przygód księżniczki Bean oraz jej towarzyszy. Drugi będzie miał premierę 20. września. Grono fanów tej animacji dla dorosłych jest liczne. Jednak aby zachęcić do oglądania kolejnych widzów, odcinki muszą być zdecydowanie lepsze.

Trzynaście powodów: sezon 3

Trzynaście powodów okazało się jednym z najbardziej kontrowersyjnych seriali Netflixa. Niepochlebne newsy dotyczące wątpliwości wzbudzanych niecodziennym podejściem do tematu samobójstwa raczej nie przeszkodziły mu jednak w zdobywaniu popularności. Na premierę 23. sierpnia czekają wszyscy fani historii opartej na bestsellerowej powieści Jay’a Ashera.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.