fbpx

Trendy kosmetyczne w 2019 roku

Każda dbająca o wygląd kobieta uważnie sprawdza wszystkie nowinki z branży beauty. W poprzednich latach królowały długie grzywki, ombre oraz długie hybrydowe paznokcie. Jednak moda, tak samo jak kobieta, jest zmienna i nieustannie trzeba śledzić jej trendy. W tym roku wśród kolorów dominują odcienie szarości i srebra. Modowe nowości można znaleźć również w makijażu, fryzurach oraz zdobieniach paznokci.

Kolorowe włosy i modne fryzury

Obecnie wraca moda sprzed dwóch lat, kiedy to trendem były włosy w kolorze fioletu. Odważne panie mogą swoją fryzurę pokryć liliową farbą lub nadać jej delikatnych pastelowych pasemek. Jest to trend w branży beauty, który opanował już nawet media społecznościowe. Ogromną popularnością cieszą się również włosy pofarbowane w odcieniach szarości. Wśród fryzur dominuje krótka grzywka do połowy czoła, która odświeża wygląd i odejmuje lat.

Makijaż – naturalny czy wyrazisty?

Delikatny makijaż oczu oraz wyraźnie podkreślone usta to hit 2019 roku. Największą uwagę warto poświęcić rzęsom, które jeszcze niedawno wszystkie kobiety chciały przedłużać, doklejać i podkręcać. Tym razem warto postawić na ich naturalny stan i ich pielęgnację produktami stymulującymi wzrost. W tym celu warto wykorzystać również olejek rycynowy lub kokosowy. Cały makijaż pięknie podkreśli delikatne błyszczące wykończenie. W przypadku paznokci modnym trendem jest manicure tytanowy w migdałowatym kształcie.

2 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.