fbpx

Suntago Wodny Świat w Park of Poland – otwarcie już w 2019 roku

Zewsząd docierają do nas newsy o nowych obiektach, reklamy miejsc noclegowych czy hotelowych atrakcji. Szczególnie w okresie wakacyjnym właściciele takich miejsc wzmagają działania promocyjne, zachęcając do odwiedzin. W tym natłoku informacji do niejednej osoby mogła nie dotrzeć informacja o zbliżającym się otwarciu największego, zadaszonego parku wodnego w Europie. Co warto wiedzieć o inwestycji Park of Poland? 

Park of Poland – park wodny, domki bungalow oraz hotel

Kompleks Park of Poland mieści się w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, a jego budowa rozpoczęła się w maju 2017 roku. Pierwszy etap inwestycji obejmujący największy, zadaszony park wodny w Europie – Suntago Wodny Świat oraz osiedle domków bungalow ma zostać oddany już w tym roku. Po kilkunastu miesiącach na terenie kompleksu pojawi się czterogwiazdkowy hotel, a następnie apartamentowce, centrum konferencyjno-handlowe oraz biurowce.

Otwarcie Suntago Wodny Świat – news dla miłośników wodnych harców

Informacja o otwarciu Suntago Wodny Świat to news roku dla wszystkich fanów zabaw w wodzie. Obiekt o egzotycznym charakterze będzie składał się trzech stref: Jamango, Relax i Saunaria. Zjeżdzalnie o łącznej długości ponad 3 km, 600 prawdziwych palm, rwące rzeki, parki tematyczne czy strefa relaksu o powierzchni 2500 m2 to czynniki gwarantujące zadowolenie z wizyty. Już dziś zaplanuj wizytę w Park of Poland – z pewnością nie pożałujesz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.