fbpx

Aplikacja Chef Mate – idealny wybór dania

chef mate

Zdarzyło ci się nie mieć pomysłu na to, co dzisiaj zjeść? Przeglądałeś bardzo długo menu, w lokalu nie mogąc się zdecydować, które danie wybrać? Nie jesteś sam! Według różnorodnych badań nawet 80% ludzi odwiedzających restaurację ma problemy z wyborem dania. Na szczęście aplikacja mobilna Chef Mate wychodzi naprzeciw tym problemom.

Chef Mate pomoże wybrać ci dzisiejszy obiad

Korzystając z aplikacji Chef Mate możesz przeglądać ocenione przez gości dania w danej restauracji. Dzięki temu z łatwością dowiesz się, które większość osób poleca i ułatwi to twój wybór. Przeglądając ranking dań, możesz również poczytać opinie o konkretnych daniach. Co więcej, dzięki udostępnieniu lokalizacji, aplikacja zaprezentuje pełnię swoich możliwości. Bogata baza dań wraz z ich zdjęciami, opisem, ceną i średnią ocen to zaledwie kilka powodów, by ściągnąć aplikację na swój telefon. Siedząc jeszcze w domu, możesz skorzystać z aplikacji, by wybrać wymarzony obiad. Zaledwie kilka sekund wystarczy, by pokazał ci się szereg propozycji. Wystarczy, że określisz:

  • zakres cenowy
  • maksymalny dystans
  • rodzaj posiłku
  • miasto lub lokalizację
  • typ dania
Sam też możesz ocenić

Chcąc zdecydować się na danie, którego jeszcze nigdy nie próbowałeś, możesz z łatwością sprawdzić, jak smakowało innym. Klasyfikacja Chef Mate jest tworzona na bazie ocen oraz komentarzy wystawianych przez użytkowników aplikacji. Nie musisz więc polegać na losowości wyboru bądź ocenie pracowników restauracji. Co więcej, możesz z łatwością sam dodać swoją własną ocenę. Przyczynisz się dzięki temu do późniejszych wyborów innych gości danej restauracji i być może twoja ocena i komentarz pomogą im w znalezieniu idealnego dla siebie dania.

Chef Mate Pro dla managerów

Chef Mate pobierzesz zarówno ze sklepu Google Play, jak i z App Store całkowicie za darmo. Aplikacja ma bardzo przejrzysty interfejs, dzięki czemu jest łatwa w obsłudze. Co więcej, dla managerów restauracji jest również dostępna aplikacja Chef Mate Pro, która pomaga w zarządzaniu. Uruchamiając ją na tablecie, można wyświetlić ją w formie atrakcyjnego menu z rankingiem dań. Dzięki tej funkcji będziesz mógł sprawdzić najlepsze danie bez wyciągania telefonu.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.