fbpx

Czy aplikacja Chef Mate wspiera managerów restauracji?

Czy aplikacja Chef Mate wspiera managerów restauracji?

Funkcja managera restauracji jest niezwykle odpowiedzialna. Zarządza on wieloma procesami, koordynuje działania zespołu i pośrednio odpowiada za jakość serwowanych potraw. Aplikacja Chef Mate może nieco ułatwić codzienną pracę osobom zatrudnionym na takim stanowisku. Jakie korzyści oferuje swoim użytkownikom?

Chef Mate Pro – wersja dla restauratorów

Bazowa wersja aplikacji mobilnej Chef Mate jest skierowana głównie dla klientów restauracji. Na podstawie ocen innych użytkowników mogą dzięki niej odnajdywać najlepsze dania na konkretnym obszarze. Liczne filtry okazują się pomocne i znacznie usprawniają selekcjonowanie propozycji. Można określić maksymalny dystans dzielący użytkownika od knajpy, zakres cenowy dań, a także preferowane rodzaj i typ kuchni. 

Chef Mate Pro to opcja dla managerów lokali gastronomicznych. Gwarantuje ona dostęp do profilu restauracji w bazie danych aplikacji. Można zatem zmieniać znajdujące się tam informacje, edytować poszczególne aspekty menu czy potraw oraz zapoznać się ze statystykami dotyczącymi atrakcyjności serwowanych dań.

Atrakcyjna forma prezentowania menu

Wersja Pro aplikacji Chef Mate przeznaczona na tablety ma dodatkową funkcję. Przycisk Point of Sale pozwala na włączenie trybu umożliwiającego prezentowanie dań z menu w formie przejrzystego rankingu. Restauracje mogą w ten sposób pokazywać wysoką lokatę przygotowywanych dań według ocen w aplikacji. To udogodnienie jest zabezpieczone czterocyfrowym hasłem, aby nikt poza pracownikami nie miał do niego dostępu. Aplikacja mobilna jest responsywna, więc poszczególne strony dopasowują swój rozmiar do konkretnego modelu tabletu.

Chef Mate to przydatna aplikacja, którą można ściągnąć bezpłatnie z App Store lub Google Play. Jej użyteczność podkreśla fakt, że chętnie korzystają z niej zarówno klienci restauracji, jak i managerowie. Szereg praktycznych funkcji, estetyczna szata graficzna oraz ciekawe rozwiązania sprawiają, że Chef Mate jest wyborem wielu osób doceniających wyjątkową kuchnię.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.