fbpx

Chef Mate – aplikacja dla klientów i właścicieli restauracji

Chef Mate t​o aplikacja przeznaczona zarówno dla klientów, jak i właścicieli restauracji. Przedstawicielom obu tych grup gwarantuje wiele korzyści, które spowodowały, że cieszy się niemałym zainteresowaniem wśród ludzi związanych z gastronomią. Co warto wiedzieć o Chef Mate?

Aplikacja Chef Mate – wsparcie podczas wyboru dania

Problem wyboru dania w restauracji jest bardzo powszechny. Według różnorodnych badań dotyka nawet 80% ludzi odwiedzających lokale gastronomiczne. Choć wielu z nich przychodzi do nich tylko z myślą o zjedzeniu czegoś smacznego, bez konkretnych wymagań, często nie mogą poradzić sobie z menu oferującym szereg ciekawych pozycji. ​Chef Mate to aplikacja, która zdecydowanie ułatwia im życie. Stanowi ona niejako ranking dań oferowanych w szerokim spektrum restauracji z całego kraju. Klasyfikacja jest tworzona na bazie ocen oraz komentarzy wystawianych przez użytkowników aplikacji. Dzięki temu korzysta się z dotychczasowych doświadczeń innych entuzjastów wizyt w restauracjach, a nie opinii pracowników knajp czy ślepym losie.

Chef Mate oferuje swoim użytkownikom wiele udogodnień wpływających na komfort korzystania z aplikacji. Na wstępie wystarczy udzielić jej dostępu do lokalizacji na smartfonie. Wówczas zaprezentuje pełnię swoich możliwości. Wyszukiwarka preferowanych dań działa intuicyjnie, a wiele filtrów powoduje, że lista prezentowanych propozycji całkowicie spełnia aktualne oczekiwania. Aby zwiększyć szansę na znalezienie idealnej potrawy, należy określić:

  • zakres cenowy,
  • maksymalny dystans,
  • rodzaj posiłku,
  • miasto lub lokalizację,
  •  typ dania

Odpowiedź aplikacji jest natychmiastowa. W kilka sekund oczom użytkowników ukazuje się bogata baza dań wraz z ich zdjęciami, opisem, ceną i średnią ocen. Brzmi smacznie? Ściągnij Chef Mate j​uż dziś!Jakie korzyści aplikacja Chef Mate oferuje restauratorom?Aplikacja Chef Mate s​prawdza się w rękach osób chętnie odwiedzających restauracje. Jakie korzyści natomiast zapewnia ich właścicielom lub managerom? Wówczas najlepiej spisuje się wersja PRO. Dzięki niej można monitorować atrakcyjność poszczególnych dań z menu. Taka wiedza pozwala na kształtowanie karty w sposób, który najlepiej odpowiada na oczekiwania gości. ​Chef Mate dla restauratorów j​est również oprogramowaniem umożliwiających prezentowanie menu na tabletach umieszczonych na specjalnych podstawkach. Takie rozwiązanie daje szansę do przedstawiania menu w niecodzienny, zdigitalizowany sposób.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.