fbpx

Dziecko modne i widoczne – neonowe bluzy dla chłopca i dziewczynki

neonowebluzy

Wiosna olśniewa różnorodnością barw. Intensywna zieleń, pastelowe różne i fiolety, żółte kwiaty – w tym roku te ciepłe i kolorowe klimaty znalazły odzwierciedlenie w modzie dziecięcej! Neonowe bluzy to hit sezonu 2022. Dostępne w wersjach zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki, są nie tylko bardzo atrakcyjne, ale też praktyczne!

Neonowe bluzy dla każdego
Dzieci uwielbiają kolory. Raczej nie zastanawiają się, czy pomarańczowy pasuje do zielonego, a różowy do czerwonego. Właśnie dlatego neonowe bluzy i kurtki tak szybko podbiły ich serca – są energetyczne, przełamują nudę i wprowadzają wszystkich w dobry nastrój. Nikt nie zabrania tu łączyć np. żółtych rękawów w intensywnie zielonej kurtce.
Neonowe bluzy i kurtki są uniwersalne. Pierwsze wiosenne propozycje dla chłopca i dziewczynki przygotowała marka GentleStore.pl – znajdziemy tu nie tylko ubrania dziecięce w fantazyjnych barwach, ale też pomysły, jak łączyć wyróżniające się elementy garderoby z innymi.

Intensywne barwy w połączeniu z czernią
Aby neonowe ubrania tworzyły ciekawą kompozycją z całym dziecięcym outfitem, muszą być umiejętnie dopasowane. We wspomnianym sklepie znajdziemy zarówno bluzy, jak i spodnie czy kamizelki w intensywnych kolorach, jednak łączenie ich ze sobą dałoby niezbyt korzystny efekt. Dlatego najlepiej wybrać jeden akcent i wyróżnić go za pomocą neutralnego tła. Doskonałym sposobem na stworzenie takiej bazy są barwy uniwersalne – czerń i biel. W połączeniu z neonową bluzą zbudują stylowy kontrast. Podobnie atrakcyjny efekt uzyskamy z użyciem koloru
białego. Skoro już mowa o połączeniach, zwróćmy uwagę na modną tej wiosny asymetrię. Zamiast całej neonowej bluzy wybierzmy np. białą bluzkę z jednym rękawem w kolorze intensywnej zieleni, żółci czy błękitu. Jeszcze bardziej dyskretną alternatywą okażą się dodatki – np. pomarańczowa lamówka, suwak i zamek, kieszeń czy ozdobny pasek z tyłu kurtki.

Dziecko modne i widoczne
Ubrania w neonowych kolorach mają niezwykle ważną zaletę – sprawiają, że dziecko jest dobrze widoczne na drodze. W ostatnich latach prowadzono wiele eksperymentów, które udowodniły, jak ogromny wpływ na naszą widoczność ma barwa odzieży. Przykładem niech będzie znany w internecie filmik, w którym ten sam chłopiec był łatwo zauważalny w zielonej kamizelce, a zupełnie niewidoczny
w szarej kurtce! Wysyłając ucznia do szkoły w neonowej bluzie mamy pewność, że zostanie od bez trudu zauważony przez każdego kierowcę. Łatwo też znajdziemy naszą pociechę w tłumie innych dzieci. Co istotne, z pewnością każde dziecko – nawet to starsze – chętniej założy modną neonową bluzę czy kurtkę niż
odblaskową kamizelkę.

Neonowe bluzy to hit wiosny 2022! Przydadzą się też na chłodniejsze letnie wieczory spędzone przy ognisku czy na spacerach. Zdecydowanie warto uzupełnić o nie garderobę zarówno malucha, jak i starszego ucznia!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.