fbpx

Modna stylizacja na imprezę – jak się ubrać w 2023?

Klasyczna koszula i jeansy odpadają, bo ubrałeś się tak już tysiąc razy? Garnitur jest zbyt formalny, a casualowa stylizacja nie pasuje do charakteru imprezy? Poznaj propozycje niebanalnego outfitu na imprezę.

Modna stylówka męska na imprezę – o czym pamiętać?

Komponując stylizację na imprezę pamiętaj o kilku ważnych zasadach. Przede wszystkim zapomnij o „sprawdzonym zestawie eventowym” – zawsze tych samych ubraniach, które zakładasz na wszystkie okazje. Trendy szybko się zmieniają, a zakładając to samo setny raz, będziesz się tylko zastanawiał, czy przypadkiem nie spotkasz kogoś, kogo poznałeś na poprzedniej imprezie. Człowiek, który zamiast dobrze się bawić, ciągle się rozgląda, nie wygląda na wyluzowanego gościa. Wygląda co najmniej podejrzanie! 

Po drugie, krótkie spodenki zachowaj na beach party. Nawet jeśli idziesz tylko na domówkę, załóż długie spodnie. Niekoniecznie muszą to być jeansy. Alternatywą dla klasyki są np. modne spodnie wełniane. Zimą okażą się nie tylko eleganckie, ale i ciepłe!

Po trzecie – buty są nieodłącznym elementem twojej stylizacji! Łatwo o tym zapomnieć, gdy skupiasz się na ubraniach. Wychodząc założysz po prostu te buty, które nosisz na co dzień, nawet jeśli nie pasują! Lepiej więc wcześniej zastanów się nad swoim wyborem.

Pomysł na modną stylizację na imprezę

Jak połączyć elegancję z oryginalnością i wygodą? W modzie męskiej 2022/2023 swoje pięć minut mają kamizelki. Czasem do zwykłych spodni i gładkiej koszulki wystarczy założyć niebanalną kamizelkę, by ze zwykłego zestawu uczynić modną stylówkę! Ciekawie zrobiło to Gentle w jednej ze swoich nowości 2022 roku – połączyło wełniane spodnie khaki ze stylową, jasnoniebieską kamizelką z imprezowym, srebrnym tyłem. Takie połączenie świetnie pasuje zarówno na spotkanie w klubie, jak i na zwykłą posiadówkę u przyjaciół.

W sezonie 2022/2023 o jakości stylizacji decyduje oryginalność. Oczywiście nie można przy tym przesadzić. Subtelne łączenie pozornie niepasujących kolorów, jeden bardziej krzykliwy dodatek – wszystko to uczyni cię ikoną stylu na każdej imprezie!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.