fbpx

Modne koszule męskie – co założyć w 2023 roku?

Elegancka koszula, a w zasadzie przynajmniej kilka koszul to niezbędny element garderoby każdego mężczyzny. Wbrew pozorom to nie zawsze zestaw biała/niebieska na wszystkie okazje. Dziś modne koszule to niezwykle ciekawe elementy stylizacji! Jeśli wymieniasz zawartość swojej szafy lub po prostu szukasz czegoś na imprezę, poznaj trendy na 2023 rok!

Modna koszula męska – fason niekoniecznie klasyczny

Koszule z tradycyjnymi kołnierzykami, prostymi rękawami i subtelnymi guzikami zachowaj na rozmowę o pracę. Jeśli wybierasz się na imprezę, sięgnij o coś wygodniejszego i bardziej oryginalnego. Zamiast kołnierzyka wybierz półkołnierzyk, a zamiast pełnego rozpięcia – kilka guzików. Rozpięte, podczas tańca zmysłowo odsłonią nieco ciała. 

Jeśli szukasz koszuli z długim rękawem, wybierz takie, które łatwo podwiniesz do łokcia. Taka stylówka wygląda jednocześnie elegancko i modnie. Jeśli spodziewasz się intensywnej imprezy, zamiast grubej bawełny wybierz len. Takie koszule – jednocześnie stylowe i casualowe – produkuje Gentle. Marka sprytnie łączy wygodę z odpowiedzią na trendy.

Kwiaty, neony i ornamenty, czyli kolorystyczne szaleństwo

Modne koszule męskie to nie tylko te białe, czarne i błękitne. Jeśli chcesz olśnić otoczenie, wybierz oryginalną fakturę roślinną, np. kwieciste ornamenty. Nie bój się też intensywnych kolorów. Czerwień, zieleń, a nawet fiolet i róż – dziś już nie ma „mniej i bardziej męskich” barw. Dozwolone jest wszystko, w czym czujesz się dobrze!

Pamiętaj o jakości 

Jakość ubrań to coś, co nie tylko wpływa na komfort noszenia. Jakość widać. Porządna koszula dobrze układa się na ciele. Dzięki dobrej cyrkulacji powietrza nie spocisz się w niej po 5 minutach tańca. W ciuchach wysokiej jakości po prostu dobrze się czujesz, a to niezwykle istotne niezależnie od okoliczności – na imprezie, zjeździe rodzinnym, a nawet bardziej oficjalnym spotkaniu z klientem czy potencjalnym pracodawcą.

Każdy mężczyzna powinien mieć przynajmniej kilka koszul. Nie wpadaj w pułapkę posiadania jednego „uniwersalnego” zestawu. Nasz wygląd wpływa na samopoczucie i pewność siebie, koniecznie więc zadbaj o swój outfit na co dzień i na szczególne okazje!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.