fbpx

Elektrostymulacja Metodą Zenni leczy choroby tarczycy, schorzenia kręgosłupa, bóle i inne – rewolucja w medycynie!

elektrostymulacja

Elektrostymulacja Metodą Zenni została opracowana już ponad trzydzieści lat temu i zgłoszona w urzędzie patentowym w Perth, w Australii w 1990 roku. Już siedem lat później Australijskie media huczały od tej niekonwencjonalnej metodzie leczenia. Elektrostymulacja Metodą Zenni pomaga bowiem w leczeniu depresji, chorób tarczycy, dziecięcego porażenia mózgowego, a nawet nowotworów. W Polsce stosowana jest już od dwudziestu lat.

Elektrostymulacja Metodą Zenni polega na zlikwidowaniu przyczyny choroby poprzez aktywowanie systemu immunologicznego, który jest odpowiedzialny za odporność. Terapia jest wykonywana w całkowicie bezpieczny sposób przez aparat posiadający certyfikat EU bezpieczeństwa urządzeń medycznych. Metoda sprawia, że stymulowane są procesy naprawcze w narządach wewnętrznych, gruczołach wydzielania wewnętrznego i układzie nerwowym. To właśnie dzięki elektrostymulacji, naszym komórkom przywracane są ich naturalne potencjały elektryczne. Stymulując odpowiednio narządy pacjenta, usprawniane są procesy elektrochemiczne, które zachodzą między mózgiem a gruczołami. 

Rewolucja w medycynie

Jest to prawdziwa rewolucja w medycynie. Pan Viktor Żenni, wynalazca metody, opowiedział nam o pacjentach, którym elektrostymulacja metodą Zenni pomogła w leczeniu z chorób takich jak nowotwór, czy Hashimoto, na które choruje obecnie ponad dwa miliony Polek. Wiele kobiet zaobserwowało znaczną poprawę pracy tarczycy, co potwierdzały wyniki badań, w których TSH było w normie. Zastrzyk energii poprawił też ich samopoczucie, a stymulacja pomogła zwalczyć inne bóle. Dzieje się tak dzięki odpowiednio dobranej kombinacji prądów. To właśnie dlatego Metoda Zenni sprawia, że jest skuteczna w likwidowaniu zaburzeń, przyczyn i objawów chorób.

Terapia elektrostymulacją trwa około pół roku, przy czym stymulacje wykonywane są co miesiąc. Pozytywne oddziaływanie na organizm terapii można zobaczyć już po pierwszej sesji, zarówno dzięki badaniom USG, jak i samopoczuciu pacjentów. Już po paru sesjach organy zaczynają znacznie lepiej pracować, dzięki czemu następuje poprawa zdrowia. Warto też zaznaczyć, że przed stymulacją nie trzeba przygotowywać skóry w żaden sposób. Po samym zabiegu może występować lekkie zaczerwienienie w miejscu przykładania aparatu, jednak jest ono krótkotrwałe. 

Pomoc z nowotworem, chorobami tarczycy

Elektrostymulacja Metodą Zenni to idealna terapia dla osób borykających się z nowotworami, w stanach zapalnych, hashimoto, guzach tarczycy, nadczynności i niedoczynności tarczycy, Graves-Basedowa, prostacie, bólach stawów, schorzeniach kręgosłupa, zakrzepicy i wielu innych chorób. Co więcej, Pan Viktor Żenni również prowadzi szkolenia, mające na celu rozpowszechnienie jego Metody i pomoc wielu pacjentom. Obecnie pacjenci mogą skorzystać z pomocy w dolegliwościach w aż ośmiu miastach. 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.