fbpx

IPhone 11 – czy wart zakupu ?

IPhone 11 – recenzja najnowszego smartfona od Apple

11 września, miała miejsce premiera najnowszego smartfona marki Apple. Iphone 11, bo o nim mowa, wzbudził duże zainteresowanie wśród fanów marki ale nie tylko. Czy rzeczywiście jest to smartfon, który wart jest zakupu? Co firma ulepszyła? Na co położyła największy akcent? Na te i inne pytania, odpowiedź znajdziecie państwo w naszym artykule.

Iphone XR vs iPhone 11

To, od czego należy zacząć, to fakt, że w ubiegłym roku, Apple pokazał światu iPhone’a XR. Według danych zebranych w połowie 2019 roku, był to najlepiej sprzedający się telefon na świecie. Mimo tego, że nazwa sugerowała, że jest to model „gorszy” od modelu XS. Nie jest jednak niczym dziwnym, że iPhone 11 jest lepszy, niż iPhone XR. To dość oczywiste. Na czym polega wyższość najnowszego iPhone’a nad jego poprzednikiem? 

Przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na cenę. Iphone 11 jest tańszy od swojego poprzednika a przy tym zdecydowanie przewyższa go parametrami technicznymi. Cena najnowszego iPhone’a wynosi 3599zł. W momencie premiery, w Polsce iPhone XR kosztował 3759 zł. 

Wiele mówi się na temat ulepszenia aparatu w najnowszym smartfonie od Apple. Rzeczywiście, aparat, który ten telefon ma wbudowany, jest doskonały – pod każdym względem. Jesteśmy w stanie za jego pomocą zrobić nie tylko wysokiej jakości zdjęcia, które umieścimy na portalach społecznościowych, ale też nagrać bardzo dobrej jakości filmy. 

Co kryje wnętrze iPhone’a 11?

Oprócz doskonale działającego aparatu, iPhone 11 cechuje też bardzo wydajny procesor. Wydłużono też znacząco czas pracy na akumulatorze, co można zaliczyć tylko i wyłącznie na plus. Zwiększono też odporność na wodę. Wszystkie te czynniki zdecydowanie przemawiają na korzyść najnowszego smartfona Apple. Czy jednak rzeczywiście warto jest go kupić?

Jeśli rzeczywiście jesteśmy fanami marki Apple, zakup najnowszego smartfona tego producenta, jest dla nas dość oczywisty. Prawda jest jednak taka, że obecnie, jest to jeden z najsolidniejszych smartfonów na rynku. Z pewnością będzie to dobra inwestycja. 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.